• Jedáleň info šk.rok 2023/2024

V školskom roku 2023/2024 naďalej zostáva elektronické nahlasovanie jedla na nasledujúci deň, taktiež odhlasovanie z dôvodu neúčasti na vyučovaní. Ostáva platba cez internetbanking  študentom odpadajú starosti so zaobstaraním si lístkov a rodičia zabezpečia stravu svojim deťom z pohodlia domova. Najideálnejšie je si vytvoriť  trvalý príkaz v  rozmedzí mesiacov september  máj. Kontrolným prvkom medzi študentom a jedálňou je čipový prívesok, resp. študentská karta ISIC.  Čip/ISIC je taktiež nositeľom informácii pre panie kuchárky, ktoré po nasnímaní budú vedieť aké jedlo majú vydať.

Nevyhnutnou súčasťou je prihláška na stravovanie v ŠJ, ktorú je potrebné vypísať a podpísať zákonným  zástupcom. Na prihláške sú uvedené všetky potrebne informácie.

Doplnkové informácie pre rodičov a študentov ( okrem žiakov 1.G prihlásených na bezplatný odber stravy ):

Výška nákladov na stravovanie v ŠJ:

Obedy: 2,40€ (2,10€ stravné náklady + 0,30€ režijné náklady)

Preddavková platba za obed: 45 €/mesačne

STIAHNUT_Prihlaska_SJ_2023_2024_-_ziaci.docx

Platba za stravné sa uhrádza mesiac  vopred najneskôr do 20. dňa v mesiaci.

Platbu za stravné za mesiac 09/2023 je potrebné uhradiť najneskôr do 6.9.2023

Stravné je možné uhrádzať bezhotovostným prevodom  na číslo účtu:

IBAN – SK02 8180 0000 0070 0051 6041 Stravovací účet

Do správy pre prijímateľa je potrebné uviesť meno, priezvisko a triedu žiaka.  Konštantný symbol: 0308.

Odhlásiť stravu je možné v deň vydávania stravy  do 7:45 hod. a to cez internetovú stránku školy/mobilná aplikácia.

Obedy sa vydávajú v čase od 11:30 – 14:30 hod. Každý žiak musí na obed so sebou nosiť čipový prívesok (poplatok 2€) alebo študentskú kartu ISIC.

Výber stravy (menu1/menu2) je možné zrealizovať deň vopred do 14.00 hod.

Obdobie financovania/vydávania obedov:

SEPTEMBER – MÁJ (žiaci v maturitnom ročníku SEPTEMBER – APRÍL)

JÚN resp. MÁJ – vyúčtovanie (preplatky/nedoplatky) – NEPLATÍ SA!

Záväznou prihláškou na stravu sa každý stravník zaväzuje odoberať stravu , kde v nastavení nahlásených jedál je na celý školský rok nastavený obed – menu č.1. V aplikácii EduPage a pomocou svojho konta si vie každý individuálne zmeniť menu č.1 na menu č.2 ,  prípadne obed odhlásiť. Na základe všetkých možností, ktoré sú stravníkom umožnené, neodhlásené , prípadne neprevzaté obedy sú účtované , nakoľko sú tieto obedy v daný deň pripravené .