• Zoznam maturantov s predmetmi a úrovňami - Maturita 2018/2019
          Gymnázium Leonarda Stöckela v Bardejove

           



          Trieda: IV. A
          1. Bľanda Jozef SJL, ANJ (B2), MAT, INF, RUJ (B1)
          2. Čech Matej SJL, ANJ (B2), MAT, INF, NEJ (B1)
          3. Dančišin Dávid SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          4. Fečková Martina SJL, ANJ (B2), BIO, OBN, RUJ (B1), UKL
          5. Fejczo Tomáš SJL, ANJ (B2), MAT, INF, RUJ (B1)
          6. Harčarufková Kristína SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          7. Hrivniaková Martina SJL, RUJ (B2), GEG, UKL
          8. Hudák Adrián SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          9. Hudák Matúš SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          10. Jackovičová Sára SJL, ANJ (B2), BIO, OBN
          11. Kažík Michal SJL, ANJ (B2), OBN, UKL, DEJ
          12. Kmeť René SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          13. Kocúrová Anna SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, UKL
          14. Kohut Miroslav SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          15. Mačejová Daniela SJL, ANJ (B2), BIO, OBN
          16. Micheľ Tibor SJL, ANJ (B2), MAT, INF, UKL
          17. Nguyenová Nikola SJL, ANJ (B2), MAT, OBN
          18. Novická Stanislava SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          19. Petraško Patrik SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          20. Poracká Miroslava SJL, ANJ (B2), MAT, INF, NEJ (B1), FYZ
          21. Rohaľová Bronislava SJL, RUJ (B2), BIO, OBN, ANJ (B1)
          22. Sárközy Samuel SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          23. Semanková Soňa SJL, ANJ (B2), MAT, INF, NEJ (B1), FYZ
          24. Skurková Denisa SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          25. Sliva Adrián SJL, ANJ (B2), MAT, INF, FYZ
          26. Šinaľ František SJL, ANJ (B2), MAT, INF, NEJ (B1), FYZ
          27. Švabová Michaela SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, RUJ (B1)
          28. Tarasovitšová Natália SJL, ANJ (B2), MAT, INF, FYZ
          29. Telmaniková Anna SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          30. Udič Adrián SJL, ANJ (B2), MAT, INF, NEJ (B1), FYZ


          Trieda: IV. B
          1. Artim Dominik SJL, ANJ (B2), MAT, INF, FYZ
          2. Banková Jana SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, GEG
          3. Barnová Klára SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          4. Barút Matúš SJL, ANJ (B2), UKL, NEJ (B1), DEJ, OBN
          5. Bercel Daniel Maximilián SJL, ANJ (B2), DEJ, UKL
          6. Čepigová Kristína SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          7. Čepigová Zuzana SJL, ANJ (B2), MAT, OBN, NEJ (B1)
          8. Čurná Marisstella SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, SPJ (B1)
          9. Fečaninová Kristína SJL, ANJ (B2), MAT, OBN, UKL
          10. Gajdoš Sebastián Benjamín SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, NEJ (B1)
          11. Guláková Denisa SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          12. Harčarik Jakub SJL, ANJ (B2), MAT, INF, NEJ (B1), FYZ
          13. Hnatko Patrik SJL, ANJ (B2), MAT, INF, FYZ
          14. Hrivňák Jozef SJL, ANJ (B2), DEJ, UKL
          15. Hudák Tomáš SJL, ANJ (B2), MAT, INF, NEJ (B1), FYZ
          16. Ivančová Michaela SJL, ANJ (B2), GEG, UKL
          17. Ivančová Zdenka SJL, ANJ (B2), MAT, INF, FYZ
          18. Jaššová Martina SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, GEG
          19. Kožlejová Vladimíra SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          20. Kubinová Stanislava SJL, ANJ (B2), MAT, OBN, NEJ (B1)
          21. Kvašňák Jozef SJL, ANJ (B2), MAT, FYZ, NEJ (B1)
          22. Kykynezhdy Kristián SJL, ANJ (B2), MAT, INF, FYZ
          23. Miko Pavol SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          24. Nagajda Filip SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, UKL
          25. Novák Mário SJL, ANJ (B2), MAT, INF, NEJ (B1), FYZ
          26. Puzderová Lívia SJL, ANJ (B2), BIO, OBN, NEJ (B1)
          27. Rohaľ Dušan SJL, ANJ (B2), MAT, CHE, FYZ
          28. Ronďošová Soňa SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          29. Rožeková Natália SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          30. Stachurová Andrea SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          31. Tomečková Aneta SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          32. Vaško Tomáš SJL, ANJ (B2), MAT, DEJ, FYZ
          33. Vaverčáková Klaudia SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, NEJ (B1)


          Trieda: IV. C
          1. Biathová Stela SJL, ANJ (B2), BIO, OBN
          2. Felegiová Bianka SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          3. Gaľanová Nikola SJL, RUJ (B2), DEJ, OBN
          4. Harajdová Silvia SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          5. Jackaninová Jana SJL, ANJ (B2), BIO, OBN
          6. Jusková Veronika SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          7. Kačmár Matúš SJL, ANJ (B2), MAT, INF, DEJ
          8. Kohutová Zuzana SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          9. Krumlovský Matej SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          10. Leškanič Marián SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          11. Lišivková Natália SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          12. Marcin Matúš SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          13. Mariančik Samuel SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          14. Mlynarič Daniel SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          15. Olearčin Daniel SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          16. Peregrim Peter SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          17. Petrek Jakub SJL, ANJ (B2), BIO, OBN
          18. Rychvalský Jakub SJL, ANJ (B2), MAT, FYZ
          19. Seipel Richard SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          20. Skonc Peter SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          21. Sobeková Natália SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, RUJ (B2)
          22. Spišák Daniel SJL, ANJ (B2), MAT, OBN
          23. Ševčíková Alexandra SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          24. Trudičová Viktória SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          25. Vadocová Henrieta SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          26. Vaňová Denisa SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          27. Vavrek Samuel SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          28. Zlacký Branislav SJL, ANJ (B2), MAT, INF


          Trieda: IV. D
          1. Baranková Beáta SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          2. Bogľarská Paulína SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, MAT
          3. Duda Dávid SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          4. Džubakovská Katarína SJL, ANJ (B2), OBN, UKL, DEJ
          5. Fejczo Dávid SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          6. Ferková Kristína SJL, ANJ (B2), BIO, OBN, DEJ
          7. Gmitterová Tamara SJL, ANJ (B2), BIO, OBN
          8. Gomboš Filip SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          9. Gregová Lenka SJL, ANJ (B2), INF, UKL, MAT
          10. Hnátová Miroslava SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          11. Horbajová Barbora SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          12. Horváthová Barbora SJL, ANJ (B2), OBN, UKL, BIO
          13. Hricov Štefan SJL, ANJ (B2), CHE, FYZ, MAT
          14. Hudák Miriam Helena SJL, ANJ (B2), MAT, OBN
          15. Humeníková Alexandra SJL, ANJ (B2), MAT, FYZ
          16. Jackaninová Natália SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          17. Krakovská Klaudia SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          18. Kurtyová Anetta SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          19. Makara Richard SJL, ANJ (B2), MAT, OBN, NEJ (B2)
          20. Maťaš Matúš SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          21. Micheľová Katarína SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, MAT
          22. Nováková Natália SJL, ANJ (B2), MAT, OBN, DEJ
          23. Petrišin Radoslav SJL, ANJ (B2), BIO, CHE
          24. Rimarčíková Sabína SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          25. Seman Erik SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN
          26. Senaj Šimon SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          27. Špaková Soňa SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          28. Štefančin Richard SJL, ANJ (B2), BIO, CHE, FYZ
          29. Valíčeková Tamara SJL, ANJ (B2), DEJ, RUJ (B2), MAT
          30. Valkučák Marián SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          31. Zavacký Martin SJL, ANJ (B2), MAT, INF
          32. Žáková Barbora SJL, ANJ (B2), DEJ, OBN, MAT